Search all tires in:

Firmamız 2006 yılında kurulmuş, Eylül 2006 da OEM jantlarının üreticisi ve tedarikçisi olarak üretime başlamıştır. 2012 yılında Titan Asia A.Ş. adını almıştır. Titan Asia' nın bünyesinde bulunduğu Titan Italia, Titan Europe Limited' e bağlı bir organizasyondur. Titan Europe tasarım, geliştirme, üretim ve dağıtım konularında uzmanlaşmış uluslararası bir mühendislik grubudur. AR-GE çalışmaları Bolonya-İtalya merkezli olarak sürdürülmektedir. Titan Europe 2012 yılında Titan International Inc. tarafından satın alınmıştır.

Titan International Kuzey Amerika tarım makineleri ve traktörlerinin jant, lastik üretimi ve satışında piyasa lideridir.

Şirket içi iletişimi ve paylaşımı sürekli iyileştirmeyi, çalışanlara kendilerini geliştirecek imkânlar sunmayı, Verimliliği artıran ve maliyetleri azaltan iyileştirmeler ile üretimi desteklemeyi,

Sürdürülebilir güvenlik kültürü oluşturmayı,

Tüm yasal zorunluluklara ve müşteri özel isteklerine hassasiyetle yaklaşarak ilgili tüm tarafların beklentilerini tam olarak karşılamayı,

Çalışanlarını müşteri memnuniyeti alanında bilinçlendirerek, uygun fiyat, kalite, uygun ürün ve zamanında sevkiyat dengesini sağlamayı,

Kalite yönetim sistemlerimizin gereklerini yerine getirirken, tüm süreçlerimizde ilgili riskleri ve fırsatları belirleyerek sürekli iyileştirmesini sağlamayı, OEM tedarikçileri arasında lider olmayı hedeflemektedir.

Kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edebilir, kalitede en az maliyetle en fazla satılabilir üretim yapan, yenilik ve gelişmelere açık, hedef ve stratejileri doğrultusunda ilerleyen satış ve satış sonrası hizmetleri "Müşteri Memnuniyeti" 'ni en üst düzeyde sağlayarak, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir dünya şirketi olmaktır.

Titan'da hissedarlarımıza dürüstlükle iş yapmak konusunda bir taahütümüz var, bu da her durumda gerçeği söleyip işimizi dürüstlükle yürüttüğümüz anlamına gelmektedir. Ayrıca dünyadaki tüm bireylerin hassasiyetlerini ve insan haklarını onurlandırmaktayız.Bu nedenle, Titan'la iş yapan tedarikçilerin bu değerlere tutarlı olacak şekilde donanımlı olmaları kritik önem taşımaktadır.

Titan'da hissedarlarımıza dürüstlükle iş yapmak konusunda bir taahütümüz var, bu da her durumda gerçeği söleyip işimizi dürüstlükle yürüttüğümüz anlamına geliyor. Ayrıca dünyadaki tüm bireylerin hassasiyetlerini ve insan haklarını onurlandırırız.Bu nedenle, Titan'la iş yapan tedarikçilerin bu değerlere tutarlı olacak şekilde donanımlı olmaları kritik önem taşıyor.